Студенти кафедри комп’ютерних наук Житомирської політехніки стали першими в Україні за результатами міжнародного конкурсу по розробці ігор Global Game Jam 2023.

Гра отримала призові місця у всіх номінаціях:

1 місце: «Найцікавіша гра для комерційної пропозиції», «Найвеселіша, хочеться грати далі»

3 місце: «Відповідність темі», «Найкраща візуалізація»

З відривом у 3 бали, хлопці отримали найбільший результат – 28 балів. Команда створила гру за 1 тиждень, відповідно до правил. Тема гри була для всіх спільною – коріння. Як натхнення, при створенні гри студенти використовували українську міфологію. Також гра зачіпає тему вирубки лісів.

Вже відомо, що команда гри «Roots of Betrayal» отримала пропозицію від Antonia Gates з сайту CoolMathGames, розпочавши переговори про можливість фінансової підтримки за умови виконання певних вимог.

Учасники команди: Левицький Андрій, Бомблюк Максим, Кірій Даніла та Дзюбанчук Богдан (студенти групи КН-20-1).

Вітаємо хлопців!

Посилання на гру на сайті Global Game Jam: https://globalgamejam.org/2023/games/roots-betrayal-7

Відеосюжет від СК1: