27 березня було проведено круглий стіл викладачів кафедри КН з потоком 2-го курсу, групами КН-21-1, КН-21-2, КН-21-3 та ІСТ-21-1 на тему: “Формування команди для участі в міднародному проекті з розробки мобільних застосунків”.

Взяли участь студенти груп, а також викладачі завідувачка кафедри комп’ютерних наук Граф М.С., старший викладач кафедри комп’ютерних наук Марчук Г.В., доцент кафедри комп’ютерних наук Коротун О.В.

Зі студентами було обговорено можливості співпраці з іноземними ВУЗами, зокрема з Лундським університетом, м. Лунд, Швеція, можливість спільної роботи в командах, розподілення ролей. Студенти активно обговорювали можливості та перспективи, а також інструменти розробки мобільних додатків для створення комп’ютерних ігор, проведення аналітики, роботою з AR/VR.