Кафедра КН ініціювала зустріч представників кафедр ФІКТ з абітурієнтами. Було проведено онлайн-бесіду з випускниками шкіл та коледжів щодо питань, що стосуються вступу на факультет ФІКТ. В. о. декана ФІКТ Нікітчук Т.М. розповіла загальну інформацію щодо вступу. Завідувач кафедри КІ та КБ Єфіменко А.А., в.о. завідувача кафедри КН Граф М.С., доцент кафедри КН Сугоняк І.І. та старший викладач кафедри КН Левківський В.Л. розповіли більш детально про особливості вступу на свої спеціальності.

Додатково абітурієнти могли задавати питання, що їх турбують. Загалом розглядались питання щодо правил вступу, подачі документів, було проведено короткий огляд по всім спеціальностям факультету. Також випускники шкіл та коледжів задавали питання про особливості навчання в умовах війни, проведення дистанційного навчання, заочне навчання, заселення до гуртожитків тощо.