Науково-педагогічні працівники кафедри комп’ютерних наук та студенти прийняли активну участь в організації та проведенні Всеукраїнської науково-технічної конференції з проблем вищої освіти і науки «Інформаційно-комп’ютерні технології: стан, досягнення та перспективи розвитку», що відбулася 25-27 листопада 2021 року на базі Державного університету “Житомирська політехніка”.
Так під науковим керівництвом Ph.D., доцента, в.о. завідуючої кафедри комп’ютерних наук Марини Граф студентами Державного університету “Житомирська політехніка” було підготовлено і представлено на конференції матеріали досліджень на теми:
· Використання javascript в розробці сучасного програмного забезпечення (Владислав Райковський);
· Алгоритм роботи програми для навчання малювання покроково (Анна Яцишин-Куліш);
· Створення візуальної новели на движку Ren’Py (Рустам Носіров);
· Аналіз алгоритму для переносу МРТ головного мозку до віртуальної реальності (Кирило Лантвойт);
· Аналіз проблеми створення штучного інтелекту (Едуард Соін).
Також під науковим керівництвом старшого викладача кафедри комп’ютерних наук Галини Марчук студентом Державного університету “Житомирська політехніка” – Максимом Шевченком підготовлено і представлено на конференції доповідь на тему ” Аналіз програмного забезпечення для 3d моделювання від компанії Autodesk”.
Всього до збірника матеріалів конференції подано 30 тез. Усі представлені наукові матеріали викликали інтерес в учасників конференції та жваве обговорення.
Керівник секції 3 – д.п.н., професор, професор кафедри комп’ютерних наук Катерина КОЛОС, секретар – інженер кафедри комп’ютерних наук Ірина МІЛКІВСЬКА.