Викладач Фуріхата Д.В, та студенти кафедри КН прийняли участь у онлайн-тренінгу «Active citizens» за програмою Британської ради від Державного університету «Житомирська політехніка».

Коротко про івент:
– 15+ годин тренінгу
– не просто слухання, а застосування знання на практиці
– прояв активної позиції
– готові не зупинятися на досягнутому

За цей короткий час учасники/ці здобули не просто знання, а розуміння того що, де і як краще зробити, аби не просто «робити добро». Сподіваюся онлайн-тренінг надасть вам поштовх до дій.

Останній день був дійсно особливим, адже кожен від себе ділився своїми здобутками, досвідом, життєвими ситуаціями, шлях через котрий потрібно було пройти, аби дійти до результату.

Також висловлюємо подяку фасилітаторкам за іноваційні підходи у викладі матеріалу, цікаві завдання та підтримку. А також менеджерам за їх допомогу в організації тренінгу.

Проєкт реалізується за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості (SC3)», що співфінансується Європейським Союзом та Британською Радою в Україні.