8 грудня команда представників кафедри комп’ютерних наук Житомирської політехніки зініціювала онлайн-зустріч з представником інституту інформатики Сілезького технологічного університету (Польща), доктором наук, професором Даріусом Мрозеком.

З нашої сторони до розмови долучились: к.т.н., доцент Сугоняк Інна, д.п.н., професор Колос Катерина, заступник декана ФІКТ к.е.н, доцент Свінцицька Олександра та в.о.завідувача кафедри КН Ph.D Граф Марина.

Упродовж двох годин спілкувалися про можливості співпраці між двома ВУЗ-ами:

• розвитку співпраці в галузі освіти через спільне навчання: віддалене, очне та гібридне;
  • проведення спільних лекцій, семінарів, конференцій;
  • співставлення навчальних планів споріднених спеціальностей двох ВУЗ-ів;
  • обговорювалась можливість отримання подвійного диплома при навчанні на спеціальності 126 інформаційні системи та технології.

У підсумку окреслили напрямки подальшої співпраці та визначили основні напрями пріоритетної діяльності для можливості проведення навчання одночасно в Житомирській та Силезькій політехніці.