14 грудня серед потоку першого курсу спеціальності КН гарантом та в.о.зав.кафедри КН Граф М.С. було проведено лекцію на тему «Академічна доброчесність студента».

На лекції наголошувалось на необхідності дотримання етичних принципів та правил, визначених у «Кодексі академічної доброчесності Державного університету «Житомирська політехніка», основних принципів та фундаментальних цінностей академічної доброчесності та етики академічних взаємовідносин під час навчання та провадження наукової (творчої) діяльності з метою забезпечення довіри до результатів навчання та/або наукових (творчих) досягнень.

За результатами лекції студента підписали декларації про дотримання академічної доброчесності студента.